Zaznacz stronę

INDYWIDUALNE LEKCJE JAZDY NA ŁYŻWACH

Dzieci ciągle siedzą w domu? Zafunduj im trochę ruchu i zabawy, nawet przez zimę! Prowadzimy indywidualne kursy jazdy na łyzwach dla dzieci.

Indywidualna forma zajęć sprawia, że prowadzący kurs może indywidualnie podejść do wyzwań Twojego dziecka i zaproponować konkretne ćwiczenia pod niego. Nigdy nie pozostanie pozostawione samemu sobie jak często się zdarza na zajęciach grupowych.

Program i godziny kursu dostosowujemy pod Ciebie, tak aby to Tobie było wygodnie. Uczymy od całkowitych podstaw, ale dla łyżwowych wyjadaczy mamy też do zaoferowania bardziej skomplikowane techniki jazdy.

%

Zmęczonych dzieci

Gleby na lodowisku w tym roku

NASI TRENERZY

Cezary Szwarc - Cudo

Cezary Szwarc - Cudo

Trener jazdy na łyżwach - Gliwice

Na łyżwach jeżdżę niemal od urodzenia. Zanim dołączyłem do Addicted To Skate byłem trenerem hokeja dla najmłodszych w GKS Katowice. Hokej nadal gra dużą rolę w moim życiu. Popołudniami pomagam w treningu mojemu młodszemu bratu.

Jadzia Jerszyńska

Jadzia Jerszyńska

Trenerka jazdy na łyżwach - Tarnowo Podgórne

Rolki i łyżwy to moje największe życiowe pasje. Najlepiej się czuję w ice freestylu – ewolucjach na łyżwach oraz w urban skatingu – jeździe na rolkach z wykorzystaniem różnych elementów miasta.

Alicja Marcyniuk

Alicja Marcyniuk

Trenerka jazdy na łyżwach - Szczecin

Nic nie daje mi tyle szczęścia w życiu, co jazda na łyżwach. Studiuję pracę socjalną, czuję się dobrze pomagając ludziom. Pracuję w Addicted To Skate, bo tutaj mogę połączyć pomaganie innym z jazdą na łyżwach. Poza zajęciami z podstaw jazdy uczę podstaw łyżwiarstwa figurowego.